Doğru Çözümler, Öncü Kuruluş

Biz TKare Mühendislik ekibi olarak, müşterilerimiz için en doğru çözümleri üreten sektöründe başarılı, öncü bir kuruluş olma yolunun sürekli gelişmekten ve kalite yönetim sistemi gereklerini yerine getirmekten geçtiğinin bilincindeyiz.

TKare Mühendislik olarak biz;

Müşteri memnuniyetini işimizin temeli olarak algılarız. Bu amaçla, müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerde karşılıklı fayda, hız, kalite, yenilikçi yaklaşımlar ve sonuç odaklı çözümler geliştirme ilkelerini benimseriz.

01
01- BİLGİ GÜVENLİĞİ

Müşterilerimize sunduğumuz tüm hizmetlerde bilgi güvenliği esaslarına azami önem veririyoruz ve onlarla veri alışverişlerimizde gizliliği esas alıyoruz.

02
02- YENİLİKÇİ TEKNOLOJİ

Ürün tasarımı ve kalıp imalatına kadar olan her aşamada, tasarımlarımızda ve sunduğumuz hizmetlerde teknolojiyi yakından takip ediyor, sürekli gelişmek için gerekli yatırımları yapıyor ve müşterilerimize en doğru çözümleri sunuyoruz.

03
03- 100% MEMNUNİYET

Çalışanlarımızın memnuniyetini kaliteli hizmet sunumunun ve sürekli gelişmenin anahtarı olarak görüyoruz ve onların her türlü önerilerine değer veriyoruz. Bu nedenle çalışanlarımıza huzurlu bir çalışma ortamı, eğitim ve kariyer olanakları sunuyoruz.

Neler yapıyoruz?

TKARE MÜHENDİSLİK;
müşterilerine sunduğu hizmetlerde, sac metal kalıp sektöründe yaygın olarak kullanılan mühendislik yazılımlarını kullanmaktadır. Sac metal kalıpçılığının her aşamasına ayrı ayrı hizmetler sunan bu mühendislik yazılımları, TKARE MÜHENDİSLİĞİN eğitimli, yetkin kadrosu tarafından verimli bir şekilde kullanılarak müşteri odaklı çözümler üretmektedir.